Aktualności

XXII DZIEŃ PAPIESKI „BLASK PRAWDY”

W piątek 14 października 2022 r. w Katolickim Przedszkolu „U Lolka” uroczyście obchodziliśmy Dzień Papieski, który był wyrazem naszej wdzięczności i duchowej łączności ze św. Janem Pawłem II.
Chcąc uczcić ten Dzień, dzieci przypomniały sobie życiorys Karola Wojtyły; słuchały piosenek bliskich Świętemu; oglądały zdjęcia przedstawiające Wielkiego Papieża w najważniejszych momentach jego pontyfikatu oraz wykonały piękne prace plastyczne upamiętniające naszego patrona. Całości dopełnił wzruszający program artystyczny przygotowany przez dzieci 5-letnie z grupy „Koniczynek”.
Recytowane z dużym zaangażowaniem wiersze i piękne utwory muzyczne, były okazją do lepszego poznania przez przedszkolaków postaci Papieża – Polaka, jego świętości
i ponadczasowego autorytetu.
Zwieńczeniem całego dnia były oczywiście KREMÓWKI, które ze smakiem zjadały nie tylko dzieci…