Zakończenie karnawału w grupie „PSZCZÓŁKI”

W dniu 23 lutego w grupie „Pszczółki” odbył się tradycyjny bal karnawałowy. Był to czas przepełniony muzyką, zabawą, wieloma atrakcjami, a głównym elementem stały się kolorowe, pomysłowe przebrania, dzięki którym każdy przez chwilę może być zupełnie kimś innym.

Stroje dzieci były niesamowite, większość maluszków z trudem można było rozpoznać, inwencja twórcza, szczególnie rodziców, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wychowawczynie grupy również wcieliły się w postacie bajkowe, aby wspólnie, radośnie spędzić ten wyjątkowy dzień.

Zabawa wśród kolorowych balonów, mydlanych baniek, konfetti oraz przy dobrej muzyce zdawała się nie mieć końca, Pszczółki bawiły się wyśmienicie tańcząc znane układy taneczne, w parach czy w kole. Dodatkowym urozmaiceniem był pyszny poczęstunek, a pośród pyszności pojawiły się pączki, ponieważ dzień balu karnawałowego, podobnie jak rok temu, przypadł w Tłusty czwartek.

To był fantastyczny dzień! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z balu.

Ewa Podgórska