Zakończenie roku szkolnego 2016/ 2017 grup „Pszczółki”, „Aniołki”, „Iskierki”.

Zakończenie roku szkolnego 2016/ 2017 grup „Pszczółki”, „Aniołki”, „Iskierki”.

23 czerwca 2017 roku przedszkolaki z grup „Pszczółki”, „Aniołki” i „Iskierki” z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola „U Lolka” zakończyły rok szkolny 2016/ 2017.

Tego dnia wszyscy przybyli w odświętnych strojach. Każdy w swojej grupie uczcił zakończenie kolejnego roku przedszkolnego. Ponieważ pogoda była deszczowa, panie wychowawczynie przygotowały różne gry i zabawy w salach.

Dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych. Przedszkolaki recytowały wiersze, rymowanki oraz śpiewały piosenki z repertuaru dziecięcego. Oczywiście nie byłoby świetnej zabawy bez tańca! Wszyscy – panie również – brały w tym udział.

Zwieńczeniem tego dnia były pyszne lody z owocami.

Każdy przedszkolak wrócił do domu z dyplomem ukończenia kolejnego roku przedszkolnego oraz z uśmiechem na twarzy.

Życzymy wszystkim bezpiecznych, pogodnych, radosnych oraz pełnych niezapomnianych przygód wakacji.

Zdjęcia z zakończenia w naszej galerii.

Kamila Dzierżyk