Żywa Szopka Bożonarodzeniowa.

W parafii pw. św Jana Pawła II na osiedlu Baranki w Ełku przy Katolickim Przedszkolu ” U Lolka” powstała Bożonarodzeniowa szopka z udziałem prawdziwych zwierząt ( owieczek, kozy, osła i kucyka). Proboszcz parafii pragnie przypomnieć nam, jak wyglądały narodziny Jezusa. Przybliżyć klimat z przed dwóch tysięcy lat.

Wszyscy odwiedzający znajdą tam odrobinę wytchnienia od przedświątecznej „gorączki”, chwilę zadumy wśród zwierząt i małego Jezusa w prawdziwej szopce, aby uświadomić sobie co w świętach Bożego Narodzenia jest najważniejsze.

W przygotowaniu szopki pomagali pracownicy przedszkola ” U Lolka”. Spotkamy w niej żywe zwierzęta wśród Świętej Rodziny. Wędrujących 3 Królów oraz wizerunek św. Józefa i Maryi namalowane zostały przez Ewę Podgórską – naszą nauczycielkę.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.