Aktualności

Festyn rodzinny „Rodzina Razem”

Dnia 26.05.2024 r. odbył się Festyn rodzinny ,,Rodzina razem’’.

Organizatorami tego pięknego wydarzenia byli: Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. św. Jana Pawła II, Fundacja „Zdumienie” oraz parafia pw. św. Jana Pawła II w Ełku.

Uczestnicy zabawy mogli liczyć na ciekawy program oraz wiele atrakcji. Wszystkich zgromadzonych na placu parafialnym powitał ks. dr Tadeusz Białous. Tuż po otwarciu festynu, sceną zawładnęły „Lolkowe” przedszkolaki. Najmłodsi z powodzeniem zaprezentowali swoje talenty wokalne i recytatorskie. Następnie odbyły się widowiskowe pokazy taneczne przygotowane przez p. Dominikę Nowakowską oraz występy uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha.

Kolejnymi atrakcjami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem były: kąciki tematyczne (kreatywny, z biżuterią, lepienia z gliny, malowania twarzy, zaplatania warkoczyków, brokatowych tatuaży, s. Jozueli oraz s. Tabity, sportowy, gier wielkoformatowych, z bańkami mydlanymi i medyczny). Na festynie nie zabrakło również waty cukrowej, popcornu oraz dmuchanej zjeżdżalni.

Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczyły występy naszych wyjątkowych gości: zespołu „Wisienki ” oraz zespołu „Tornado „.

Dużą niespodzianką dla wszystkich był nasz kucyk, który u każdego wywoływał uśmiech na twarzy.

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku oraz Działu Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego (Promedica Ełk), którzy z zaangażowaniem i cierpliwością prezentowali dzieciom wozy ratownicze.

Nasze wydarzenie wsparli także: Caritas Diecezji Ełckiej, Nadleśnictwo Ełk, Wytwórnia Eventów Party Box, Dance Studio NEW STYLE Dominika Nowakowska, Hurtownia Alwa, Piekarnia Sobieski, Hurtownia Dantex , Koło Gospodyń Wiejskich Wisienki, Szkoła Policealna Medyk im. Mikołaja Kopernika w Ełku, Parafialny Odział Akcji Katolickiej, i nasi stali współpracownicy: Technix p. Marcin Brodowski, p. Ewa Janecka Przystanek Lipińskie, siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Ełku oraz 1 Parafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Quo Vadis”.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Prezydenta Miasta Ełku oraz

Honorowym Patronatem J.E. Ks. Bp Jerzego Mazura

Patronat medialny nad festynem objęło Radio 5.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY RZECZOWO LUB ORGANIZACYJNIE WSPARLI TO PRZEDSIĘWZIĘCIE. BEZ WAS DRODZY PRZYJACIELE ZORGANIZOWANIE FESTYNU Z TYLOMA ATRAKCJAMI BYŁOBY TRUDNE.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM FESTYNU, A PRZEDE WSZYSTKIM NASZYM KOCHANYM RODZICOM, ZA ŻYCZLIWOŚĆ, RODZINNĄ ATMOSFERĘ I WSPANIAŁĄ ZABAWĘ.