SPOTKANIE INTEGRACYJNE SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLNEJ „U LOLKA”

SPOTKANIE INTEGRACYJNE  SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLNEJ „U LOLKA”

Wakacje już się skończyły… ale nie skończył się okres dobrej zabawy i uśmiechu na twarzach naszych wychowanków. Nowy rok przedszkolny rozpoczęliśmy z zaangażowaniem, zwarci i gotowi do pracy, ale przede wszystkim zacieśniając relacje między członkami naszej społeczności przedszkolnej.

Dnia 7 września zorganizowaliśmy integracyjne ognisko, na którym nie mogło zabraknąć atrakcji takich jak: pieczenie kiełbasek, śpiew przy gitarze, gry w plenerze. Fotorelacja tylko częściowo oddaje klimat tej wspaniałej zabawy. Wszyscy obecni wyśmienicie spędzili sobotnie popołudnie, a ci, których zabrakło, mogą tylko żałować 🙂

Na ten nowy rok przedszkolny życzymy sobie i wszystkim sukcesów, owocnej nauki przez zabawę i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Zobacz zdjęcia.

Pełna fotorelacja na Facebooku.

Ewa Podgórska