LOGOPEDIA I JĘZYK MIGOWY W OFERCIE PRZEDSZKOLA

We współpracy z LogoAudio Prywatne Poradnie Specjalistyczne wraz z nowym rokiem szkolnym, rozpoczynamy nie tylko terapie i zajęcia logopedyczne, ale także zajęcia dla dzieci z Języka Migowego.

Nauka języka migowego u dzieci ułatwia wysławianie się, przyśpiesza naukę czytania, pisania i liczenia, a także jest dla nich wspaniałą zabawą!

Polski Język Migowy jest naturalnym językiem osób niesłyszących. To język wizualnoprzestrzenny: wykorzystuje specjalne układy dłoni, ale też przestrzeń, ruch ciała, mimikę – to język pełen ekspresji!

Nauka języka migowego to przede wszystkim zdobycie nowych umiejętności językowych, dzięki którym możliwy staje się kontakt z osobami niesłyszącymi.

Język migowy przynosi także wiele innych korzyści! Rozwija pamięć, koncentrację, logiczne myślenie, usprawnia naukę innych języków.