Aniołki w Sali Zabaw „Tęcza”

Aniołki w Sali Zabaw „Tęcza”

W dniu 27 maja dzieci z grupy „Aniołki” wybrały się do nowopowstałej Sali Zabaw „Tęcza”. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, a także rozwijanie, doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

Na miejscu przywitały nas przemiłe panie, które zapoznały dzieci z zasadami panującymi w sali a w chwilach przerwy od zabawy malowały chętnym dzieciom twarze. Przedszkolaki mogły rozładować swoją energię na trampolinach, w basenie z kulkami, na torze przeszkód, zjeżdżalniach itp..

Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń „Aniołki” wróciły do Przedszkola, gdzie czekał na nich pyszny obiadek. Radość na twarzach dzieci, to najlepszy dowód na to, że im się podobało, więc będziemy częściej korzystać z okazji, aby poznać nasze cudowne miasto – Ełk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.