Bal Wszystkich Świętych

„Taki duży, taki mały, może świętym być…”

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci, rodziców i nauczycieli 29.10.2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia trwały już od dłuższego czasu. Gdy nadszedł długo wyczekiwany  przez wszystkich dzień, sale przedszkolne, ozdobione błękitnymi balonami i serpentynami, wypełniły się dziećmi w strojach świętych. Pomysłowość rodziców nie miała granic! Mogliśmy podziwiać m.in. św. Franciszka, św. Jadwigę, św. Siostrę Faustynę, św. Matkę Teresę z Kalkuty oraz wielu innych świętych i cały zastęp Aniołów. Dzieci doskonale bawiły się przy utworach „Arki Noego” oraz innych dziecięcych przebojach. Z zaangażowaniem brały również udział w rozmaitych konkursach np. łowienia rybek, turnieju wiedzy o świętych. Zabawa zakończyła się pysznym poczęstunkiem.

Zobacz fotogalerię z wydarzenia.