„Jest takie miejsce na mapie świata – Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! „

W środę, 10 listopada 2021r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. O godzinie 10.30 dzieci oraz pracownicy przedszkola zebrali się w przedszkolnej auli, aby z powagą i w skupieniu obejrzeć program artystyczny przygotowany przez grupę „Motylków”. Dzieci dumnie recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski oraz ukazujące piękno naszej Ojczyzny. Po wzruszającym wystąpieniu 5-latków, wszyscy wspólnie odśpiewali hymn narodowy.  Z uwagi na sytuację epidemiczną, kolejne punkty uroczystości były realizowane osobno, w grupach. Przez resztę dnia dzieci utrwalały znajomość polskich symboli narodowych, wykonały piękne kokardy narodowe, a w całym przedszkolu rozbrzmiewały pieśni patriotyczne. To były ważne chwile dla każdego małego patrioty!

Zobacz zdjęcia z wydarzenia.