Dzień Kobiet

W Katolickim Przedszkolu „U Lolka” nie zapomniano o Dniu Kobiet. W środę 8 marca już od samego rana wszystkie panie i dziewczynki świętowały…
Nauczycielki planując ten wyjątkowy dzień, zwróciły szczególną uwagę, aby chłopcy czuli się organizatorami tego święta, a zaplanowane zabawy dostarczyły wszystkim wiele radości. Już od wczesnych godzin porannych młodzi mężczyźni z uśmiechem na twarzy składali koleżankom i panom życzenia oraz wręczali im piękne laurki, a nawet drobne upominki. Mali dżentelmeni starali się, aby ten dzień był wyjątkowo miły i dlatego też ochoczo pomagali dziewczynkom w codziennych obowiązkach, np. porządkowaniu zabawek. Z każdej sali wydobywały salwy śmiechu oraz słychać było taneczną muzykę, przy której odbywały się zabawy i pląsy. Wychowawczynie w grupach wprowadzały uroczysty nastrój, czytając przygotowane na tę okoliczność wiersze, śpiewając piosenki oraz wykonując piękne prace plastyczne.
Dzień Kobiet w naszym przedszkolu upłynął w bardzo serdecznej atmosferze, a wszystkie kobietki, te małe i duże, pięknie dziękują chłopcom za życzliwość i dobre słowo.