Marsz dla Życia i Rodziny – „Bez końca obdarowywani przez Boga…”

Marsz dla Życia i Rodziny – „Bez końca obdarowywani przez Boga…”

W sobotę 8 czerwca 2019 r. Niepubliczne Katolickie Przedszkole „U Lolka” wzięło udział w Marszu dla Życia i Rodziny w ramach realizacji programu „Przedszkole Przyjazne Rodzinie”. W tym roku wydarzenie przebiegało pod hasłem: „Obdarowani przez Boga nieustannie i bez końca”. Są to słowa wypowiedziane przez św. Jana Pawła II podczas wizyty w Ełku. Na Marsz dla Życia i Rodziny w Ełku wybrane zostały słowa, które św. Jan Paweł II wypowiedział w naszym mieście.

Tegoroczny Marsz wyruszył sprzed Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ełku, a na początek wszyscy uczestnicy odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. To ogólnopolska inicjatywa skupiająca osoby, dla których życie i rodzina są wartością nadrzędną.

Koordynator programu: Dorota Supińska

Zobacz zdjęcia.