Dzień dziecka „U Lolka”

Dzień Dziecka to święto, na które czeka każdy młody człowiek przez cały rok. To dzień pełen zabaw, niespodzianek i prezentów.

Dzieci z Katolickiego Przedszkola “U Lolka” swoje święto obchodziły już 31 maja 2019 roku. W każdej grupie wychowawczynie zadbały o to, aby dzień był radosny i różnił się od każdego innego.

Na naszych wychowanków czekały różne atrakcje, m.in: przejażdżka na kucykach, wyjście do pizzerii, gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu, zabawy taneczno-muzyczne, zabawy z bańkami mydlanymi oraz słodki poczęstunek w postaci lodów. Wszystkie niespodzianki cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, zarówno starszych jak i młodszych.

Tego dnia uśmiech nie schodził dzieciom z twarzy. Atmosfera zabawy, dobry humor i pamiątkowe zdjęcia sprawiły, że dzień należał do wyjątkowych i bardzo udanych.

Zobacz zdjęcia.