Aktualności

Pożegnanie zerówek 2023

„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole,
nową drogą pójdziemy odważnie (…)”

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupach „0” odbyło się 21 czerwca 2023 r. Tego dnia „Motylki” i „Słoneczka” pożegnały się ze swoimi paniami, całym personelem przedszkola, a także młodszymi kolegami i koleżankami. O godzinie 11.00 dzieci, rodzice, wychowawczynie oraz zaproszeni goście wzięli udział w mszy świętej, którą odprawił dyrektor Katolickiego Przedszkola „U Lolka” – ks. dr Tadeusz Białous. Eucharystia sprawowana była w intencji tegorocznych absolwentów i ich rodzin. Po uroczystej mszy świętej, już w budynku przedszkola, odbyła się część artystyczna. Dzieci pięknie zatańczyły poloneza, którego kroki pilnie ćwiczyły od kilku tygodni. Potem recytowały wiersze i śpiewały piosenki, dziękując w ten sposób opiekunom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, troskę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i słodkie niespodzianki. Były także życzenia i wzruszające podziękowania ze strony dyrekcji, nauczycieli oraz rodziców. Piękne słowa do uczestników tego wydarzenia skierował również al. Jakub Milewski.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspólnie spędzony czas, udaną współpracę, zaangażowanie w życie naszego przedszkola i wiele cennych inicjatyw. Dzieciom natomiast życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji, sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień raz nowych przyjaźni.