Uroczyste pasowanie na przedszkolaka

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka

07 listopada w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji dzieci z najmłodszej grupy oraz kilkoro starszych, które dołączyły do grona przedszkolaków przygotowały program artystyczny pod opieką swoich wychowawczyń.

Był to wyjątkowy dzień dla przedszkolaków, szczególnie tych najmłodszych, które po raz pierwszy występowały przed tak liczną publicznością, wśród której nie zabrakło rodziców, rodzeństwa, dziadków i osób bliskich. Odświętnie ubrane dzieci, najpierw zaprezentowały program artystyczny, recytując wiersze i śpiewając piosenki, a później uroczyście ślubowały być dobrymi i grzecznymi przedszkolakami. Całość dopełniła pani wicedyrektor Dorota Lagiera, która „zaczarowanym” ołówkiem pasowała każdego malucha, gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom.
Na koniec uroczystości dzieci wraz z przybyłymi gośćmi udali się na wspólny słodki poczęstunek.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia.