Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

„Chociaż słońce jasno świeci, trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas. Teraz wakacje czekają nas.”

W dniu 19 czerwca 2024 r. w Katolickim Przedszkolu „U Lolka” odbyła się wyjątkowa uroczystość – zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w zerówkach. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Po Eucharystii dzieci wraz z rodzicami powróciły do budynku przedszkola. Tam wszystkich zgromadzonych powitał dyrektor przedszkola – ks. dr Tadeusz Białous. Następnie przyszedł czas na program artystyczny, który rozpoczął się tradycyjnie od poloneza. Taniec bez wątpienia zachwycił rodziców i gości i posypały się gromkie brawa. Kolejne minuty występu przyniosły mnóstwo wzruszeń, a z oczu wielu gości popłynęły łzy. Były podziękowania, wiersze i piękne piosenki. Przedszkolaki starały się wyrazić swoją wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania, za codzienną troskę, wyrozumiałość i cierpliwość. Po występie wszyscy absolwenci otrzymali dyplomy i upominki na pamiątkę ukończenia przedszkola. Zwieńczeniem całego wydarzenia był wspaniały tort.
Pozostałe grupy przedszkolne obchodziły zakończenie roku szkolnego 21 czerwca 2024 r. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dziękujemy za czas wspólnej pracy i zabawy, za chwile wesołe i czasem smutne, za możliwość dzielenia się swoją pasją i zaangażowaniem.
Rodzicom z serca dziękujemy za cały rok owocnej współpracy i gratulujemy wspaniałych i zdolnych dzieci (-:
Przyszłym pierwszoklasistom życzymy, aby dalszej edukacji nadal towarzyszyła zabawa, uśmiech i zadowolenie – nawet z najmniejszych sukcesów. A wszystkim dzieciom – bezpiecznych, pełnych słońca i nowych przygód WAKACJI!