Dzień Chłopaka 2023

W ostatni wrześniowy piątek w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.  Już od rana w każdej grupie było wesoło i gwarno, przygotowywano prezenty i obmyślano przebieg zabawy.
Z okazji święta chłopaków wszystkie dziewczynki przygotowały swoim kolegom piękne laurki. Natomiast od Pań mali dżentelmeni otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Nie zabrakło też wzruszających życzeń, uścisków i głośnego „Sto lat”. A na zakończenie uroczystości wykonano pamiątkowe zdjęcia.
W wyjątkowy sposób Dzień Chłopaka spędziły dzieci z Aniołków oraz Biedronek, bowiem tego dnia wybrały się na wycieczkę do miejscowości Małe Lipińskie ( ,,Przystanek Lipińskie”). Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w warsztatach artystycznych prowadzonych przez p. Ewę Janecką. Miały możliwość własnoręcznie wykonać mydełka, piekły podpłomyki, szukały skarbu, strzelały z łuku. Zapoznały się również ze sztuką wyplatania płotów wiklinowych. Uśmiech nie znikał dzieciom z twarzy.
Bez wątpienia we wszystkich grupach był to czas pełen wrażeń, atrakcji i dobrej zabawy. Wszystkim chłopcom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia!!!