Aktualności

Dzień Przedszkolaka 2022

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej. Dnia 20 września 2022 r. świętowaliśmy i my. Tego dnia w każdej grupie czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez wychowawczynie. Wśród nich znalazły się między innymi gry, zabawy integracyjne, słodko-owocowy poczęstunek i upominki. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom, życzenia samych słonecznych dni
i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!