Mikołajki

W środę 6. grudnia nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień, w którym to odwiedził ich św. Mikołaj Biskup.Ubrany był w tradycyjną czerwono-złotą mitrę i ornat biskupi.Tego dnia w całym przedszkolu królował kolor czerwony. Dzieci, aby podziękować za przybycie i prezenty, nie zapomniały o przygotowaniu smacznych ciasteczek oraz ciepłego mleka.
Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak bardzo krótko. Dzieci dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę oraz pięknie wyrecytowały wiersze.Po występach Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci. Na koniec spotkania każda z grup zrobiła grupowe pamiątkowe zdjęcie.