Pasowanie na Przedszkolaka 2023

W dniu 16.11.2023 r.odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka 3- latków z grupy „Słoneczka”.
Podczas występów artystycznych przedszkolaki odważnie zaprezentowały poznane wierszyki i piosenki. Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy z widowni. Po dokonaniu pasowania przez panią dyrektor i wręczenia dyplomów oraz słodkich upominków, swoje umiejętności zaprezentowali również dwórki i rycerze z panem Jacentym na czele. Na przedszkolnej scenie odbyły się pokazy tańców, prezentacja zbroi oraz pasowanie na rycerza. Na zakończenie na wszystkich zebranych czekał słodki poczęstunek przygotowany przy udziale rodziców naszych przedszkolaków.
Kochane „Słoneczka”, z wielką radością witamy was w gronie naszej przedszkolnej społeczności!