O Bożym Narodzeniu w Radio Bayer FM

O Bożym Narodzeniu w Radio Bayer FM

Okazuje się, że to od dzieci możemy nauczyć się prawdziwego przeżywania Bożego Narodzenia i radości z tego, że Pan Jezus przyszedł na świat. 

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w wyjątkowych nastrojach (i strojach), dzieci z grupy „Iskierki” wraz z paniami – Dorotą Lagierą i Joanną Sadurską, wybrały się do Radia Bayer FM w Ełku. W audycji „Ahoj kapitanie! Kierunek przedszkole!” sześciolatki
z wielkim zaangażowaniem opowiedziały o przygotowaniach do Świąt, kolacji wigilijnej, ubieraniu choinki, i innych ciekawych tradycjach bożonarodzeniowych. Nie zabrakło również wyjątkowych świątecznych życzeń, które dzieci złożyły swoim najbliższym. Na zakończenie audycji, przy akompaniamencie gitary i ukulele, wszyscy pięknie zaśpiewali znane kolędy
i pastorałki: „Leć kolędo”, „Tylko jedna jest taka noc”, „Gore gwiazda Jezusowi”.

Zachęcamy do wysłuchania audycji!
https://bayerfm.eu/katolickie-przedszkole-u-lolka-w-elku-4/

Zobacz galerię zdjęć.