Zajęcia dodatkowe - Płatne

Piłka nożna

Łukasz Skierczyński - Trener piłki nożnej z 10 letni stażem. Partner - Akademia Młodego Sportowca

Judo

Judo jest dyscypliną sportu pochodzącą z Japonii. Dosłownie judo oznacza „łagodną drogę„

Terapia Integracji Sensorycznej

Zajęcia integracji sensorycznej mają na celu poprawę funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego

Zajęcia muzyczno-rytmiczne

Wpływ muzyki ma ogromne znaczenie na rozwój dziecka w wieku przedszkolnym: stymuluje rozwój mózgu i układu nerwowego.

Logopedia

zajęcia indywidualne i grupowe z logopedą

Glottodydaktyka

przygotowanie dzieci do nauki czytania i pisania innowacyjną polską metodą prof. Bronisława Rocławskiego.

Terapia pedagogiczna

Terapia pedagogiczna to specjalistyczne działania mające na celu niesienie pomocy dzieciom

Mała akademia tańca

Zajęcia taneczne wpływają na wszechstronny rozwój.

Szachy

Szachy są grą strategiczną, która odgrywa istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności wykorzystywanych przez człowieka w ciągu całego życia.